مجموعه چــرم کابوک

 

آشنایی با برند کابوک

سلام

من رضا قانع احمدی مالک و موسس برند کابوک چرم هستم. برند کابوک با شماره ثبت 140050140001046845 در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به نام من ثبت شده است.

فوق لیسانس نرم افزار برنامه نویس و طراح وب سایت
در مسیر وب مستری و انجام خدمات حوزه وب تصمیم به ساخت برند خودم گرفتم و سایت کابوک رو طراحی کردم و رسما از حوزه برنامه نویسی وارد حوزه صنعت شدم.

کابوک


کابوک رو در سال 1392افتتاح کردم. و تا سال 1935 فقط محصولات چرمی تولید میکردیم. از سال 95 تجهیزات ساخت طلا رو خریداری کردم و به مجموعه اضافه شد.بعد از اون برای اطمینان بیشتر خریداران 3 تا شعبه در ایران افتتاح کردم. که این سه شعبه هر سه مال من هست و نمایندگی نیست.

چطور اسم مورد نظر رو سفارش بدیم؟

شما با جستجو اسم مورد نظر در بخش بالای سایت می تونید نمونه های ساخته شده از اسمتون رو ببینید و نسبت به بودجه با طلا وزن های مختلف و یا نقره اب طلا سفارش بدید.

 

شعب

شعبه تهران مجتمع اپال سعادت آباد بلوار فرحزادی بلوار کوهستان میدان کتاب طبقه 2 واحد 272

شعبه مشهد - هفت تیر برج تجاری آرمیتاژ گلشن طبقه اول واحد 106

شعبه اصفهان خیابان چهار باغ بالا ایستگاه مترو مجتمع مترو پل طبقه منفی یک واحد 52

 

 

شما چه از طریق سایت خرید انجام بدید چه اینستاگرام و چه مراجعه حضوری به شعب هیچ فرقی در زمان ارسال و اماده سازی سفارش شما نداره.

 

بسته بندی

تمامی محصولات کابوک با بسته بندی شکیل مخصوص هدیه ارسال می گردد.

تیم کابوک


ما امروز در کابوک 34 نفر هستیم.که این افراد در فرآیند ساخت و آماده سازی سفارشات شما فعالیت میکنند.

تصور مردم عادی از یک آنلاین شاپ این است که توسط 2-3 نفر مدیریت می شود اما حجم کار ما در کابوک به نحوی است که به تعداد پرسنل هر روز اضافه می شود در زیر بخشی از پرسنل بخش اداری کابوک رو مشاهده میکنید.

 

 

 

فاکتور طلا:

کلیه محصولات شامل طلا با فاکتور زیر ارسال می شود و طلا آن در هر زمان قابل فروش می باشد. عیار طلا ها 18 یا 750 می باشد.

 

 

سپاس

از اینکه تا پایان این مطلب همراه ما بودید ازتون تشکر میکنم. و از اینکه کابوک رو برای هدیه در مناسبت هاتون انتخاب میکنید بسیار خرسندم. بهتون قول میدم که فراتر از انتظاری که از یک برند دارید به شما سرویس دهی کنیم.