پرداخت مبلغ

دستاوردهای کابوک

پاسخگویی 24 ساعته از طریق تلگرام
در شبکه های اجتماعی

- چرم کابوک با تکیه بر اصل تولید و تحویل بدون واسطه و با سیاست کاهش قیمت در مقایسه با شرکت های رغیب توانسته در طول ۶ سال فعالیت خود در حوزه اینترنت و تکیه بر تجارت الکترونیک توانسته بیش از ۱۰۰ هزار سفارش را تولید و با کمترین نارضایتی تحویل مشتریان خود بدهد.

- با توجه به اینکه اکثر محصولات ما طلا هستند برای جلب اطمینان مشتریان از خرید، اولین شعبه حضوری در سال ۹۵ در تهران واقع در میدان تجریش مجتمع تندیس افتتاح شد.

site1
- بزرگترین دستاورد چرم کابوک در طول فعالیت خود حجم عظیم صادرات محصولات به کشور استرالیا بوده که این امر نیز با معرفی و فعالیت کابوک تنها در حوزه اینترنت میسر شده است.

- دستارود دیگر کابوک در طول فعالیت خود انتخاب مدیریت چرم کابوک به عنوان چهره ماندگار سال ۹۶ در جشنواره چهره های ماندگار سال بود.

final
- چرم کابوک با توجه به گسترده شدن کار خود و توزیع راحت تر محصولات در تهران شعبه دوم خود را در شهریور ۹۶ در غرب تهران واقع در مجتمع کوروش افتتاح کرد.

۱۲۳۴۵۶

فکر اینکه محصولات ایرانی با طراحی و دوخت هنرمندانه مردم ایران در کشور های دیگر در دست مشتریان مورد استفاده قرار بگیرد رضایت خاطر فراوانی به تیم تولید ، پشتیبانی ، سایت و فروش چرم کابوک می دهد.