پرداخت مبلغ

داستان برند کابوک

داستان برند کابوک

داستان برند کابوک

کابوک در سال ۱۳۹۲ افتتاح شد. بازار شدید رقابت شرکت ها و واردات محصولات چینی همیشه جلوی موفقیت کارآفرین های ایرانی را در تولید میگیرد. ما تصمیم به خلق محصولی گرفتیم که متمایز بوده و قابلیت واردات را نداشته باشد.راز اولیه محصولات ما طراحی خاص و متفاوت آن بود به نوعی که در زمان تولید نسخه های اولیه بزرگترین برندهای این حوزه نیز محصولی مشابه کابوک نداشتندو دسترسی به انبار مواد اولیه خاص و مورد نیاز ما یکی از رموز موفقیت کابوک بود. اختصاصی سازی و سفارشی سازی مهمترین فعالیت کابوک و عامل موفقیت ما بود. همان طور که در شعار کابوک نیز به این امر پرداخته شده است. کابوک: "ساخته ذهن شما"
اغلب محصولات کابوک با الهام از تصویر ذهنی مخاطب از محصول ساخته و تحویل داده شده است. واکنش اولین مردم نسبت به محصولات ما خوب بود هدف اولیه کابوک تاسیس فروشگاه اینترنتی بود که کلیه محصولات آن اصل و تولید ایران باشد. مطابقیت ۱۰۰ درصدی محصولات با عکس ها یکی از مهم ترین دلایل پیشرفت ما بود.ما با فعالیت عمیق و اختصاصی در یک حوزه "صرفا دستبند" توانستیم یکی از موفق ترین فروشگاه های اینترنتی ایران باشیم تا آنجا که دیجی کالا به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران کابوک را به عنوان تامین کننده اصلی خود در زمینه دستبند طلا چرم انتخاب کرد.
اخلاق خوب ، خلاقیت ، همدلی و دوستی برقرار در بین اعضاء شرکت کابوک عامل اصلی موفقیت های بعدی ما بود. به طوری که امروز در دو شهر تهران و مشهد فعالیت داشته و گالری فروش حضوری در تهران برای تسریع در فرایند ارسال سفارش تاسیس و بخش عظیمی از بازار دستبند و طلا اینترنت را از آن خود نموده ایم.

سوال خود را از طريق فرم زير از ما بپرسيد