سبد خرید شما خالی است

درباره ما

کابوک چرم

کابوک به عنوان بزرگترین تولید کننده اختصاصی دستبند در ایران از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز نموده صاحب نماد اعتماد و امتیاز کابوک هستند.

کابوک ثبت و دریافت بیش از ۱۰۰۰۰ سفارش  آنلاین  در این زمینه پیشرو بوده است . سابقه چندین مورد صادرات محصولات چرمی مهر تاییدی بر هویت برند کابوک می باشد. کابوک دارای بیشتر سطح تنوع محصولات و قیمت می باشد. به طوری که هر فردی با هر بودجه ای بتواند هدیه ای اصل و ماندگار و آمیخته با هنر اصیل ایرانی تهیه کند.

سیاست کاری کابوک تمرکز روی یک جنس خاص "دستبند" بوده تا بتواند مدل های متنوعی از این محصول خاص را تولید و ارائه کند. به نوعی که هر فردی با هر سطح از درآمد بتواند یک دستبند شیک و اصل از کابوک خریداری کند.

تیم کابوک روزانه در حال رصد تمامی شرکت ها و سایت های معتبر دنیاست تا ایده ها و محصولات جدیدی که در هر شرکتی تولید شود را در آرشیو محصولات خود قرار دهد تا آنچه شما از یک زیورآلات می خواهید فراهم شود.

روند کاری کابوک:

کابوک با در دست گرفتن تمامی مراحل کار توانسته به موفقیت چشم گیری در امر تولید زیورآلات دست یابد. به طوری که هیچ گونه از خدمات کابوک اعم از طراحی محصول ، تولید ، عکاسی ، انتشار در سایت و شبکه های اجتماعی ، مدیریت وبسایت ، پشتیبانی و بسته بندی و ارسال از مجموعه کابوک خارج نیست.

به این دلیل ما هر محصولی از هر جای جهان را می توانیم با هر جنس فلز و چرمی تولید کنیم و با قیمت مناسب به دست شما برسانیم.

تجهیزات فنی و دستگاه های مورد نیاز این کار از کشور ایتالیا تهیه شده و محصولاتی که به دست شما می رسد بالاترین کیفیت چرم و روند تولید را دارد.